KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704588
nr 1670 4588
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad BB 1904, från Villa Borghese, Rom. Olja på pannå, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 26x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:24:18
18/12 09:17:35
100 kr
20/12 15:59:38