KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704588

nr 1670 4588

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad BB 1904, från Villa Borghese, Rom. Olja på pannå, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 26x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

lördag 21 december 2024
kl 20:24:18

18/12 09:17:35 1      100 kr
20/12 15:59:38 2      Vinnande bud